Popono pre firmy

 

Potvrdilo sa nám, že Popono nemusí byť skvelé len pre jednotlivcov. Pozrite sa, akými rôznymi spôsobmi bude skvelé aj pre vašu firmu:

 

Popono ako podpora firemnej identity

Chcete, aby si vaši zamestnanci, návštevníci alebo klienti vašu značku spájali s niečím, čo budú s radosťou používať každý deň? V tom prípade je Popono tou správnou voľbou! Môžete ho skvelo prispôsobiť firemnej identite dizajnom a farbou vankúša a označkovať podľa seba potlačou látky alebo gravírovaním dosky.

 

Popono ako súčasť chill-out zóny

Vždy, keď vaši zamestnanci alebo návštevníci pracujú alebo oddychujú s vyloženými nohami a notebookom v lone, máte príležitosť podstrčiť im Popono a spraviť im tieto chvíle superpohodlnými. Poponu to skvelo pristane v hotelových loungoch a lobby, v mäkkých kreslách a gaučoch kaviarní, v sedacích vakoch v coworkingoch a všade tam, kde je zvýšený výskyt notebookov a pohodliachtivých ľudí.

 

Popono ako darček

Či už chcete svojim zamestnancom spríjemniť homeoffice, originálne ich odmeniť za ich prácu alebo potešiť na Vianoce, Popono je ten správny darček. Zvýši ich komfort a z vašej firmy spraví najlepšieho zamestnávateľa. Poponom ako originálnym propagačným predmetom určite nepohrdnú ani vaši klienti alebo obchodní partneri, a vaša značka sa stane nezabudnuteľnou.

 

Ak máte nápad alebo otázku k použitiu Popona pre vašu firmu, nečakajte ani chvíľu a dajte nám o tom vedieť :)

Zrealizované spolupráce

Popono pre agentúru In Media

Popono na mieru s gravírovaným brandovaním pre vybraných účastníkov 301 Conference, ktorú organizovala digitálna agentúra In Media.

Popono pre rehabilitačnú kliniku Adeli

Poponá s gravírovaným brandovaním pre rehabilitačnú kliniku Adeli Medical Center spríjemňujú pobyt jej klientom.

Popono na Night of Chances

Popono s ďakovnou kartičkou ako darček pre spíkrov Night of Chances – Business 2015, ktorú organizovala Nexteria.