Kedy a ako mi Popono príde?

 

Tvoju objednávku odosielame zvyčajne do 2 pracovných dní od jej prijatia. Cestuje za tebou kuriérom, takže by ťa mala nájsť na druhý pracovný deň od odoslania. Kuriér ťa bude kontaktovať telefonicky na adrese z tvojej objednávky, preto ťa prosíme, zadávaj do objednávky adresu a telefónne číslo, na ktorých si zastihnuteľný/á počas dňa. Nech tvoje Popono hladko docestuje :)

 

Ak kupuješ Popono ako darček a nie si si istý/á, či stihne docestovať, informuj nás, aby sme mohli spraviť všetko preto, aby docestovalo včas :) Okrem toho, ak chceš Poponom niekoho prekvapiť, môžeme ho poslať priamo na adresu obdarovaného, bez faktúry a podľa dohody aj darčekovo zabaliť.

 

Ak si z Bratislavy alebo ti v nej môže niekto Popono vyzdvihnúť, je možný aj osobný odber. Je potrebné vopred sa dohodnúť na info@popono.eu alebo 0908 128 206. Osobne si svoje Popono môžeš vyzdvihnúť na Andreja Mráza 11 (v presne dohodnutom čase) alebo v Labe na Námestí SNP 25 (od pondelka do nedele medzi 8.00 a 22.00), podľa toho, čo ti viac vyhovuje.